Returning of the written off #20 Invited only - Page 105

Created

Last reply

Replies

1046

Views

43728

Users

7

Likes

4696

Frequent Posters

Stephi thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Daltoni

Trojka je  ?! 😲..odoh ja ...mislim da deca trebaju da odu u krevet pre roditelja..Mama ?😆

LAKU NOC !! ❤️



Pa ja sam jos malopre objavila tisinu ali red je da pozelim GUD NIGHT ❤️
Stephi thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
e  a steta sad da se rastanemo, jos malo mi fali do PINK 🤣
nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago

Originally posted by: saska

Nado, ko bre kreten 😡 On je jadan toliko zaljubljen da ne zna gde udara, ali , vidis taj njegov zivot kao klinca, samoubistvo oca , udaja njegove majke, prevara Dipali, sve su to izdaje koje su ga pretvorile u to sto jeste. Ali Vivian to donosi na tako dobar nacin da za ne poverovati ali uvek sam bila uz njega. A narocito sto mi je i ona malo isla na nerve sa tim svojim kao principima u pocetku, mos misliti Mukunda udario autom, nikom posebno nije stalo da se istera pravda, Mukund ziv i zdrav, a ona zapela ko manijak da se strpa RK u zatvor, odlazi mu na set, kao ironicno aplaudira, celoj njenoj porodici poceo da se rusi zivot al ona ne odstupa. Ima jedna recenica koju je rekla njena sestra Trishna kad je vec djavo sasvim odneo salu '' i zbog koga ti to sve radis,zbog coveka koji je pobegao na prvi znak nevolje''  Ima ima tu nekih stvari koje mene vise podsecaju na tvrdoglavost i glupost nego na borbu za principe.

Kreten je jer joj je to napravio. A i meni je bilo cudno sto je ona tako reagovala na taj slucaj sa udesom. Onda sam posle , kad su se zavoleli, malo vratila film u nazad. Ona je njega sanjala i cini mi se da je samo spominjanje njegovog imena u njoj izazivao neki nemir. Sva ta drama i to samaranje, pa to je zato sto se on njoj odmah u stvari dopao, samo je sve to sto oseca malo duze putovalo od njenog srca do njene glave. 
Edited by nn027 - 10 years ago
nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago

Originally posted by: saska

e  a steta sad da se rastanemo, jos malo mi fali do PINK 🤣

Bas steta 😆 A i Smeki je mogla popiti jedno 4-5 kafa ujutru dok nas iscita. Ovako ce popiti "samo" 3 😆
nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago
smeker thumbnail
Anniversary 12 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: nn027

Bas steta 😆 A i Smeki je mogla popiti jedno 4-5 kafa ujutru dok nas iscita. Ovako ce popiti "samo" 3 😆


A niste razmisljali da Smeki nema gde da pise 😆
Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: nn027

Kreten je jer joj je to napravio. A i meni je bilo cudno sto je ona tako reagovala na taj slucaj sa udesom. Onda sam posle , kad su se zavoleli, malo vratila film u nazad. Ona je njega sanjala i cini mi se da je samo spominjanje njegovog imena u njoj izazivao neki nemir. Sva ta drama i to samaranje, pa to je zato sto se on njoj odmah u stvari dopao, samo je sve to sto oseca malo duze putovalo od njenog srca do njene glave. 



A ja  mislim da se i on u nju zaljubio na prvi pomen njenog imena, u tu njenu prirodu i tvrdoglavost, u tu smelost da se sukobi sa Bogom,kakvim on sam sebe smatra a kada je video na mosticu odmah je znao da je to ona koju ce voleti kao lud..Neznam, ja sam to tako videla..


PS..Novi topik..vam je na sledecem linku..😆


https://www.indiaforums.com/forum/topic/3806727