EX YU SCENARIO MALE NEVESTE #4 - Page 24

Created

Last reply

Replies

1107

Views

86323

Users

22

Likes

3877

Frequent Posters

Bikica_Biki thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Dobar dan!Hvala Dadisa...Nasmejala si meπŸ˜†,i ja mislim da mi je uneta pogresna god u maticnoj knjigi..jer ja se zapravo ne osecam sa svojim godinama,duhom sam negde oko 10god mladjeπŸ˜†A Ε‘to se muΕΎa tice,on gleda one ΕΎeΕ‘ce,bez ovih pogleda,πŸ˜›,nego akcijaπŸ˜†πŸ˜†πŸ˜†a ja mislim da je ipak lepΕ‘e nama ovakao mastajuci hoce li biti nesto i kako,da vidimo dokle nasa masta  ide πŸ˜†πŸ˜†πŸ˜†.
Bikica_Biki thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Hvala Kabice(mogu tako da te oslovljavam?)Naravno da cu pozdraviti H.N..drago mi je da si upoznata sa carima ovog mesta,mada je sad veoma monotono ali ipak je lepo.Pozdrav od mene!
kabakaba4 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 3 Thumbnail
Posted: 11 years ago

Originally posted by: Bikica

Hvala Kabice(mogu tako da te oslovljavam?)Naravno da cu pozdraviti H.N..drago mi je da si upoznata sa carima ovog mesta,mada je sad veoma monotono ali ipak je lepo.Pozdrav od mene!


Mozes tako da me oslovljavas πŸ˜‰, brzo si ukapirala kako jedna drugoj ovde tepamo. πŸ˜Š
Da, sada moze da bude monotono, ali cim sine sunce, kafici ozive.
Uskoro ce vam i praznik mimoze, pa ce da zivne grad.

Uf, sto bih volela da mogu sad da prosetam setalistem od Tople do Meljina! πŸ˜Š
Serviana thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail + 3
Posted: 11 years ago
Posto je bilo razgovora oko onog obicaja sa trazenjem prstena  i njegovim znacenjem upravo sam procitala jedno interesantno misljenje sa kojim se slazem.

Dakle potvrdjeno je da onaj ko pronadje prsten ce dominirati u braku. Ali devojka sa imenom Malika je napravila interesantno poredjenje sa Anandinim prvim brakom. Tu je πŸ· nasao prsten ali na prevaru, sto se moze videti ovde:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ucUB8rd9L1s

Ona sve ovo tumaci na sledeci nacin. πŸ· je nasao prsten ali na prevaru, tako je i njegovo dominiranje u braku bilo na prevaru, samo zarad njegove licne koristi i  na nefer nacin.

S druge strane Shiv je prsten nasao na fer nacin. Kao i da joj je rekao da ce on u ovoj vezi da radi za njeno dobro. Pa ce tako i njegovo dominiranje (uslovno receno) biti za njeno dobro.

Eto samo to sam htela da podelim sa vama πŸ˜Š
Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Da se i ja javim malo...Pre svega HVALA Dadisa na lepim tekstovima koje nam postavljas svakog vikenda, ako zelis slicice,posto nam nema Kopice,videcu ja sta mogu da pronadjem..
Blize nam se praznici,pa bih volela da vas sve priupitam,kakvi su vam planovi za Novogodisnju noc?

Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 11 years ago

Originally posted by: Serviana

Posto je bilo razgovora oko onog obicaja sa trazenjem prstena  i njegovim znacenjem upravo sam procitala jedno interesantno misljenje sa kojim se slazem.


Dakle potvrdjeno je da onaj ko pronadje prsten ce dominirati u braku. Ali devojka sa imenom Malika je napravila interesantno poredjenje sa Anandinim prvim brakom. Tu je πŸ· nasao prsten ali na prevaru, sto se moze videti ovde:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ucUB8rd9L1s

Ona sve ovo tumaci na sledeci nacin. πŸ· je nasao prsten ali na prevaru, tako je i njegovo dominiranje u braku bilo na prevaru, samo zarad njegove licne koristi i  na nefer nacin.

S druge strane Shiv je prsten nasao na fer nacin. Kao i da joj je rekao da ce on u ovoj vezi da radi za njeno dobro. Pa ce tako i njegovo dominiranje (uslovno receno) biti za njeno dobro.

Eto samo to sam htela da podelim sa vama πŸ˜Š


Lepo razmisljanje..
Cao Jasna, nisi nam rekla sta ti znaci taj nick koji su ti dali Indijski domacini? Vidim da ti imas lepu komunikaciju sa njima,i zavidim ti na tome. Ja licno ,zbog razlike u mentalitetu, drugacijim obicajima i kulturi,ne verujem da bih mogla da opusteno caskam sa njima. To ne znaci da necu pokusavati i dalje,samo i ako smo u sustini svi ljudi sa osecanjima, plasim se da moje nepoznavanje njihovih obicaja moze dovesti do toga da se neko uvredi ili ne daj boze nesto pogresno shvati..Ovde su se pre par meseci vodili krstaski ratovi za ovaj topic na kome pisemo,upravo zbog toga sto nisu razumeli nas nacin sale, pogresno su tumacili neke nase namere i morali smo bezbroj puta sve da objasnjavamo..Ali vremenom sam pocela bolje da ih razumem i jednog dana planiram i sama da se ukljucim u AT,ako me prime.

Serviana thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail + 3
Posted: 11 years ago

Originally posted by: Daltoni


Lepo razmisljanje..
Cao Jasna, nisi nam rekla sta ti znaci taj nick koji su ti dali Indijski domacini? Vidim da ti imas lepu komunikaciju sa njima,i zavidim ti na tome. Ja licno ,zbog razlike u mentalitetu, drugacijim obicajima i kulturi,ne verujem da bih mogla da opusteno caskam sa njima. To ne znaci da necu pokusavati i dalje,samo i ako smo u sustini svi ljudi sa osecanjima, plasim se da moje nepoznavanje njihovih obicaja moze dovesti do toga da se neko uvredi ili ne daj boze nesto pogresno shvati..Ovde su se pre par meseci vodili krstaski ratovi za ovaj topic na kome pisemo,upravo zbog toga sto nisu razumeli nas nacin sale, pogresno su tumacili neke nase namere i morali smo bezbroj puta sve da objasnjavamo..Ali vremenom sam pocela bolje da ih razumem i jednog dana planiram i sama da se ukljucim u AT,ako me prime.


Pyaari Phirangi znaci dear,lovely ili beloved foreigner r πŸ˜ƒ

Ja nisam znala nista o problemima koje ste imali oko ovog topica. Cim sam se registrovala na forumu nekako sam upala u taj shaadi topic i posto sam u pocetku bila limitirana brojem postova nisam mnogo ni pricala. Uglavnom sam imala pitanja u vezi prevoda i znacenja nekih obicaja i mogu ti reci da mi vrlo strpljivo odgovaraju. Kasnije kako smo se upoznavali tako je bilo i vise konverzacije. Sad sam tamo zaista kao kod kuce, i ima mnogo njih koji su mi dragi, sa nekima imam vise kontakta , sa nekima manje, ali to je valjda normalno.

Kakve ste probleme imali sa njima? I da li sa nekim konkretno?
Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 11 years ago

Originally posted by: Serviana




Pyaari Phirangi znaci dear,lovely ili beloved foreigner r πŸ˜ƒ

Ja nisam znala nista o problemima koje ste imali oko ovog topica. Cim sam se registrovala na forumu nekako sam upala u taj shaadi topic i posto sam u pocetku bila limitirana brojem postova nisam mnogo ni pricala. Uglavnom sam imala pitanja u vezi prevoda i znacenja nekih obicaja i mogu ti reci da mi vrlo strpljivo odgovaraju. Kasnije kako smo se upoznavali tako je bilo i vise konverzacije. Sad sam tamo zaista kao kod kuce, i ima mnogo njih koji su mi dragi, sa nekima imam vise kontakta , sa nekima manje, ali to je valjda normalno.

Kakve ste probleme imali sa njima? I da li sa nekim konkretno?


Nismo imali nekih ozbiljnojih sukoba ,niko posebno.Bili su znatizeljni zasto pisemo na drugom jeziku,koji je to jezik i nisu razumeli potrebu za tim. Ne znam da li si upoznata sa tim ali na ovom topiku dosta njih ne govori ni jedan drugi jezik osim maternjeg. Ja i jos po neki iz tog specificnog razloga prevodimo sa engleskog.Cak smo imali i topic sa prevodima WU-a na naski,ali smo ga ugasili jer smo pronasli WU na maternjem na drugom forumu.Na zalost sa tim otkricem je otislo i par nasih clanova..Sada tek ponekad navrate.Imali smo problema i sa Google translation koji su oni koristili da bi kontrolisali sta pisemo na ovoj stranici.Translator je ponekad prevodio urnebesno, ali uvideli su da smo mirna grupica koja u najlepsem tonu govori o njihovoj kulturi i sadrzaju serija i sklopili smo trajni mir. Sada oni vise ne zalaze na nas topic i ne diraju nas.Svi sada znaju da smo OK i o cemu pisemo ovde.
Jeca thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail
Posted: 11 years ago

Originally posted by: Serviana


Pyaari Phirangi znaci dear,lovely ili beloved foreigner r πŸ˜ƒ

Ja nisam znala nista o problemima koje ste imali oko ovog topica. Cim sam se registrovala na forumu nekako sam upala u taj shaadi topic i posto sam u pocetku bila limitirana brojem postova nisam mnogo ni pricala. Uglavnom sam imala pitanja u vezi prevoda i znacenja nekih obicaja i mogu ti reci da mi vrlo strpljivo odgovaraju. Kasnije kako smo se upoznavali tako je bilo i vise konverzacije. Sad sam tamo zaista kao kod kuce, i ima mnogo njih koji su mi dragi, sa nekima imam vise kontakta , sa nekima manje, ali to je valjda normalno.

Kakve ste probleme imali sa njima? I da li sa nekim konkretno?


Mozes li mi dati link tog topica shaadi? πŸ˜Š
Serviana thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail + 3
Posted: 11 years ago

Originally posted by: Jeca1997

Mozes li mi dati link tog topica shaadi? πŸ˜Š


Taj topic je sad zatvoren. Bio je aktuelan tokom priprema za vencanje i samog vencanja. Posto shadi mislim da znaci vencanje. Njime su oboreni mnogi rekordi ovog foruma. Ima preko 3000 strana πŸ˜ƒ  Tacnije sad sam proverila ima 4014 strana πŸ˜ƒ

Link je: http://www.india-forums.com/forum_posts.asp?TID=3283470

Mislim da smo bili dva puta i medju global topics