OS - Imlie: A feathered wish - Page 2

Created

Last reply

Replies

19

Views

2562

Users

4

34

Frequent Posters

NazGM thumbnail
Anniversary 3 Thumbnail Group Promotion 2 Thumbnail
Posted: 3 years ago

teşekkür ederim sabırsızlıkla bekliyorum.ben dilbilim mezunuyum.ifadeleriniz sunumunuz ve hayal gücünüzle gerçeği birleştirmeniz mükemmel.

raaz19 thumbnail
Anniversary 9 Thumbnail Group Promotion 4 Thumbnail + 2

Originally posted by: mrym_rauf

waiting for adi's version

Will post later this week it’s been drafted just have to work on the editing process. 

Hope you will let me know what you think once you have read it 😊

raaz19 thumbnail

Originally posted by: nazsun

teşekkür ederim sabırsızlıkla bekliyorum.ben dilbilim mezunuyum.ifadeleriniz sunumunuz ve hayal gücünüzle gerçeği birleştirmeniz mükemmel.

I have been using Google translate to help and this is what it says 

Thank you I am looking forward to it. I am a linguistics graduate. Your statements are perfect for your presentation and combining reality with your imagination.

I must say that you so much for the appreciation and the complement it means a lot especially coming from yourself. I have studied and work in finance. 

I have indeed tried to share a vision of where imlie is confused of where to go and how to deal with what life has given her to what she wishes. I have always felt when I watched the show that imlie may smile but her lack of family structure has made her crave that normality. I see that longing in her as she watching Aditya and his family. Someone she can call her own and someone whom will love her for whom she is. 

She had that all in Pagdandia with her mother yet she knew her mother felt incomplete without her farther. 

Aditya version will be posted later this week. 

NazGM thumbnail

imlie annesinin ve amcasının sevgisiyle büyümüş.evet gözlemleriniz de aynı fikirdeyim.

arkadaşlarını dost olarak görmüş.aşkı bilememiş.Aditya ve ailesinde bunları yaşıyor.aile ortamı çocuksu hareketlerinin ortaya .çıkmasına neden oluyor.Bütün şımarıklıkları ortamda bir gerginlik hissetiğinde diğer imliyi çıkarıyor içinden.gergin ortamı yumuşatıyor.Aslında çok duygusal.

Aşkı ise adinin ilk dokunuşunda hissetti.fakat bu fiziksel olmakla birlikte duygularıda canlandı.Buna isim veremedi.hiç aşık olmamış dı.

Bundan sonra sadece aşkına sahip çıkması gerekecek.bunuda kendine anlatabilirse.şimdiye kadar kocasını sahiplendi.fakat önünde çok zor yol var.ablası babası aşkı ve diğer etkenler.herşey açığa kavuştuğunda imlie aşkını feda edecek.eğer senaryoya sadık kalırlarsa imlie hakettiği aşkına kavuşacak.etmezlerse sonuç üzücü.

şunuda söylemeden bitirmek istemiyorum.Aditya kendini kanıtamış hem işinde hem yaşamında bir erkek karekter.o da kendisini olduğu gibi seven yapmacık olmayan bir aşk istiyordu.imlie bütün bunları karşılayacak birisi.moon 7 yıl arkadaslık ve dostluk adına evlendi.umarım istediğimiz gibi devam eder.imlie karşılıklı aşkına kavuşur. Aditaya da onu seviyor  bence.

raaz19 thumbnail

Originally posted by: nazsun

imlie annesinin ve amcasının sevgisiyle büyümüş.evet gözlemleriniz de aynı fikirdeyim.

arkadaşlarını dost olarak görmüş.aşkı bilememiş.Aditya ve ailesinde bunları yaşıyor.aile ortamı çocuksu hareketlerinin ortaya .çıkmasına neden oluyor.Bütün şımarıklıkları ortamda bir gerginlik hissetiğinde diğer imliyi çıkarıyor içinden.gergin ortamı yumuşatıyor.Aslında çok duygusal.

Aşkı ise adinin ilk dokunuşunda hissetti.fakat bu fiziksel olmakla birlikte duygularıda canlandı.Buna isim veremedi.hiç aşık olmamış dı.

Bundan sonra sadece aşkına sahip çıkması gerekecek.bunuda kendine anlatabilirse.şimdiye kadar kocasını sahiplendi.fakat önünde çok zor yol var.ablası babası aşkı ve diğer etkenler.herşey açığa kavuştuğunda imlie aşkını feda edecek.eğer senaryoya sadık kalırlarsa imlie hakettiği aşkına kavuşacak.etmezlerse sonuç üzücü.

şunuda söylemeden bitirmek istemiyorum.Aditya kendini kanıtamış hem işinde hem yaşamında bir erkek karekter.o da kendisini olduğu gibi seven yapmacık olmayan bir aşk istiyordu.imlie bütün bunları karşılayacak birisi.moon 7 yıl arkadaslık ve dostluk adına evlendi.umarım istediğimiz gibi devam eder.imlie karşılıklı aşkına kavuşur. Aditaya da onu seviyor  bence.

cannot agree more. You have said it so well. Hope you enjoy reading the sequel. Posted as promised.

NazGM thumbnail

yarın bölüm harika

https://www.youtube.com/watch?v=gLCl_-AiJys&ab_channel=DailyVideos

Edited by nazsun - 3 years ago
raaz19 thumbnail

Thanks for sharing the video 😊 an 😯 

I have posted the Os Aditya - Your my secret feather. Have a look and let me know what you think. 

raaz19 thumbnail

😕 confused ?

NazGM thumbnail

hayır hayır...

attığınız gönderiyi bulamadım .formda.başlık nedir.hangi sayfada.

raaz19 thumbnail