Returning of the written off #15*invited only* - Page 27

Created

Last reply

Replies

1002

Views

67755

Users

8

Likes

3877

Frequent Posters

nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Bikica

Ah,meni oci ispadose  kako ce biti njoj,ne znam

Vidim iz prve smo se jednoglasno slozile ko je najbolji macan. Bice zanimljivo kako ce se nasa nestasna devojcica snaci 😳
I see from the first we unanimously agreed who the best tomcat. It will be interesting how it will be our naughty little girl feels good 


Bikica_Biki thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Cisto da vas podsetim,da nisam odustala od njega😆

nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago
Dobar frajer . Hoce li i on u BB?
A good guy. Will he at BB?
smeker thumbnail
Anniversary 12 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Bikica

Cisto da vas podsetim,da nisam odustala od njega😆



Nisam ni ja ðŸ¤£
smeker thumbnail
Anniversary 12 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Bikica

 Sta da radim,ja i dalje sanjam😳



I ja Biki 
smeker thumbnail
Anniversary 12 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: nn027

Smeki , vidim stvar je gotova. Nasla si joj novog decka a MM moze da se slika ðŸ˜†
Smeki, see the thing is over. You found her new boyfriend and MM can be pictures LOL


Da Nado,MM je vec bivsi ðŸ˜†
smeker thumbnail
Anniversary 12 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: nn027

Da li i ovaj momak ide u BB?

Do you and this guy goes to BB?


Tako kazu ovde,e sad jedino ako ja ne razumem ,sto cisto sumnjam🤣

smeker thumbnail
Anniversary 12 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
SKANDAL: ZVEZDE "MALE NEVESTE" U SVAI!

Odlina hemija koja je postojala izme'u prethodne Anandi, glumice Pratie Banerdi i Sidarta ukle, koji u popularnoj indijskoj sapunici "Mala nevesta" tumai lik inspektora iva, izgleda nije nastavljena. Atraktivni Indijac od poetka nije krio da odnos sa novom glumicom nije najsjajniji, ali loa komunikacija doivela je vrhunac nakon snimanja epizoda medenog meseca u Kamiru, kada je izme'u Sidarta i Toral, kako prenose indijski mediji, konano puklo. Od tada, prema tvrdnjama neimenovanog izvora, protagonisti serije ne komuniciraju van seta, a njihov odnos strogo je profesionalan.
Rasputra nije imala komentar na pisanje tampe na ovu temu, dok je ukla rekao da njihov odnos jeste poslovan, ali i da ne vidi potrebu da bude bilo ta drugo osim toga, ne demantujui na taj nain navode.
smeker thumbnail
Anniversary 12 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 10 years ago
U seriji Mala Nevesta i Madhubala e se uskoro pojaviti Bolivudski glumac Anil Kapoor kao gost serije
Colors Tv je nedavno pokazao promo serije 24 i Anil e uskoro poeti da je promovie na drugim emisijama I serijama.
Anil Kapur je po dogovoru televizijske serije 24 u Indiji,radio na toj seriji i na kraju e ga Colors podrati u tome.Iako veina veruje da serija nee biti u stanju da se probije od ostalih serija jer je drugaija,Anil Kapur kae da nije zabrinut zbog toga.
Anil kae:"Nisam napet ,nervozan ili zabrinut za seriju 24.Ja sam od sebe dao sve i znam da e to drugi sigurno ceniti.Ako mislite da sam ja nervozan,onda ne,nisam nervozan uopte.U mojoj karijeri,kad god sam uradio neto,nikada nisam bio nervozan."
Tako e serija 24 biti konkurencija Maloj Nevesti i Madhubali?
"24 je posebna serija.Osim toga u uskoro biti vi'en u Maloj Nevesti,Madhubala Ek Ishk Ek junoon ,I Bigg Boss 7 kao gost I promovisau moj ou",dodao je Anil.
Promo:
http://www.youtube.com/watch?v=XvkaIVbPpXk&feature=youtu.be#Manesha
Izvor:http://www.bollywoodlife.com/news-gossip/anil-kapoor-to-make-a-special-appearance-on-balika-vadhu-and-madhubala/
Na slici su Anil Kapoor i Pratyusha Banerjee 

nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 10 years ago

Originally posted by: smeker


Tako kazu ovde,e sad jedino ako ja ne razumem ,sto cisto sumnjam🤣


Ti da ne razumes? Nema sanse. Ako  ti kazes da je tako ja ti 100% verujem. ðŸ˜‰

You do not know? No way. If you say so I believe you 100%. wink