EX YU SCENARIO MALE NEVESTE #5 - Page 4

Created

Last reply

Replies

1160

Views

95439

Users

22

Likes

5818

Frequent Posters

smeker thumbnail
Anniversary 12 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 11 years ago
#31
Ne gubi veru ,ne gubi nadu tezi ka sreci a ne ka padu.U srcu voli i spominji boga,nek vas cuva i bliznjega tvoga.Podigni glavu i ispruzi dlan srecan vam BADNJI DAN,svima koji slave❤️
kop93 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 11 years ago
#32

Originally posted by: dadisabih

❤️❤️❤️
Nasim forumasicama, pravoslavne vjeroispovijesti, sretno Badnje vece i Bozic, puno veselja i zdravlja
❤️❤️❤️

I ja se pridruzujem cestitkama,Sretno Badnje vece vam i Sretan i Blagoslovljen Bozic i Isusovo rodjenje zelim vam.
kop93 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 11 years ago
#33
Shmekice vidim da se patis kako da kopiras sliku na forum,e ovako ja to radim a ti probaj: Nades sliku koju hoces da kopiras,pa lijevim klikom,kliknes na na www u lijevom uglu gore ,mora ti ostati plavo,zatim desnim klikom, kliknes na sliku koju si izabrala i ukazat ce ti se kvadrat gdje ti pise kopirati,izaberes kopirati opet desnim klikom zatim odes na forum kliknes lijevim klikom na kvadrat za komentare pa onda desnim klikom i opet ti se ukaze kvadrat gdje pise,prenijeti ili kao kod mene einfigen stisnes opet desnim klikom na to,posaljes je ka komentar i evo slike.Pokusaj.😛
Gocilija thumbnail
Anniversary 12 Thumbnail Group Promotion 2 Thumbnail
Posted: 11 years ago
#34

Originally posted by: shmeker


Hvala dal takodje❤️


I od mene  HVALA uz  najlepse zelje  svim forumasicama koje slave !🤗❤️
Jeca thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail
Posted: 11 years ago
#35

Originally posted by: Daltoni

Svim pravoslavnim vernicima zelim prijatno Badnje vece, da u miru,slozi i radosti docekamo sutrasnji Bozic..





Hvala,takodje ❤️
Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 11 years ago
#36

Nisam uspela da postavim sliku koju si zelela,ali sam je zato stavila kao svoju profil sliku..sory, nesto nece..mozda kasnije pokusam ponovo..😭
Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 11 years ago
#37
http://s1.postimage.org/7mogbodcv/slika_za_sme.jpg


Sve sam uradila po uputstvu,ali nece da mi otvori deo gore "Insert image" ovde gde ostavljam komentar,moze li neko drugi da proba, samo gore ono pored zutog smajlija i da iskopira ovaj link..
kop93 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 11 years ago
#38
Citam vase komentare koje sam propustila dok sam bila na odmoru i smijem se da me vec stomak boli,ma nema vas nigdje,ljubim vas sve❤️.Stigla sam tek do 50 stranice.PT 😡,da mogu izmlatila bih tako slatko,stvarno jeee preteeerala,koza jedna.🤢 Koliko sam razumijela golubcici ce na medeni mjesec u svicu,wau 😆,e pa eto razloga da vas pozovem kod mene 🤗,da proslavimo otvorenje radione 😉 jer kako mi se cini u Indiji se to nece desiti. Samo jos da saznam hotel i mjesto gdje ce pa da nam organiziram grupno virenje kroz kljucaonicu(dadisin prijedlog)😆 ili da nam rezervisem sobu nasuprot njihove i dvoglede nabavim pa da vidimo "indogimnastiku" poblize 🤣 .Sta kazete??? 😆
smeker thumbnail
Anniversary 12 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 11 years ago
#39

Originally posted by: Daltoni


Nisam uspela da postavim sliku koju si zelela,ali sam je zato stavila kao svoju profil sliku..sory, nesto nece..mozda kasnije pokusam ponovo..😭


Hvala ti sto si pokusala👍🏼
smeker thumbnail
Anniversary 12 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 11 years ago
#40

Originally posted by: kop93

Shmekice vidim da se patis kako da kopiras sliku na forum,e ovako ja to radim a ti probaj: Nades sliku koju hoces da kopiras,pa lijevim klikom,kliknes na na www u lijevom uglu gore ,mora ti ostati plavo,zatim desnim klikom, kliknes na sliku koju si izabrala i ukazat ce ti se kvadrat gdje ti pise kopirati,izaberes kopirati opet desnim klikom zatim odes na forum kliknes lijevim klikom na kvadrat za komentare pa onda desnim klikom i opet ti se ukaze kvadrat gdje pise,prenijeti ili kao kod mene einfigen stisnes opet desnim klikom na to,posaljes je ka komentar i evo slike.Pokusaj.😛


Hvala ti sto si se potrudila da mi objasnis ali nece ,pokusavcu pa mozda uspem😉