Krazzy 5 CC #2 - Page 88

Created

Last reply

Replies

911

Views

29372

Users

10

Likes

2

Frequent Posters

PrInCeZz07 thumbnail
Anniversary 16 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Networker 1 Thumbnail
Posted: 16 years ago
lolz oh and sadia is it still raining there 😆 😆 😆
sabm786 thumbnail
Anniversary 16 Thumbnail Group Promotion 4 Thumbnail
Posted: 16 years ago
lolz....
my dayz been oky like always lolz
how bwt yous??
Cup-Of-Chai thumbnail
Anniversary 16 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail + 3
Posted: 16 years ago
haha no its not rainin anymore... 😆 yaar i was juz chekin members lounge.. 😆 😆 . lolz someone is spamming there 😕 😕 😕
PrInCeZz07 thumbnail
Anniversary 16 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Networker 1 Thumbnail
Posted: 16 years ago
lolz its been ok
jus been 2 mcdonalds a while ago 😆 😆
sweet_dreams22 thumbnail
Posted: 16 years ago
im helpin u nd jaanu 😉 😆 well im gonna no tlet u be killed but maybe ull get a few more brusis 😆 😆 😆 oh yh nd im off the karan attack ok im turnin typicval again
hello shelo hummyji kaisi hai aap aur aapke bacha kaise hai aur aapke pathi nazar nahi arahe hai..shayad kaam par honge..aur aapki eena meena deek akitne ache hai aap bahot lucky hai jo aapko eena meena deeka jaise betiyaan miley hai bless!!... 😳 😆 aur sunna hai ki aapke tikku ne sucuse karliya hai bada afsos huwa sunke...waise acha hi hai jo aapke 85 bache hai..bahot help karte heina... 😆
sabm786 thumbnail
Anniversary 16 Thumbnail Group Promotion 4 Thumbnail
Posted: 16 years ago
ohh thas kwl .. lolz... priya you helpin janu kill hummy how mean of you.. 😆 😆
PrInCeZz07 thumbnail
Anniversary 16 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Networker 1 Thumbnail
Posted: 16 years ago

Originally posted by: sweet_dreams22

im helpin u nd jaanu 😉 😆 well im gonna no tlet u be killed but maybe ull get a few more brusis 😆 😆 😆 oh yh nd im off the karan attack ok im turnin typicval again
hello shelo hummyji kaisi hai aap aur aapke bacha kaise hai aur aapke pathi nazar nahi arahe hai..shayad kaam par honge..aur aapki eena meena deek akitne ache hai aap bahot lucky hai jo aapko eena meena deeka jaise betiyaan miley hai bless!!... 😳 😆 aur sunna hai ki aapke tikku ne sucuse karliya hai bada afsos huwa sunke...waise acha hi hai jo aapke 85 bache hai..bahot help karte heina... 😆

priya dts it ure dead

get ready im cumn london 😆😆😆

85 bache wat u on huh? drugs?

lolz and my pati hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm wel ure ji ju shall i say karan uhum uhum 😆

oh and ure helping jaanu dnt wory atleast i got sabz on ma side and sadia ure on my side right? 😆😆

Edited by PrInCeZz07 - 16 years ago
sweet_dreams22 thumbnail
Posted: 16 years ago
oh hummy u been mcdonalds ok..i went last week..nd nw my chewing gum sensation has began again!!

hekllo shello sadiaji kaise hai aap aur aapke 50 bache dikayi nahi derahe hai...kaha hai sab aur aapke pathi kaha gaye itna suna suna kyun hai aapka ghar ji... 😆
Cup-Of-Chai thumbnail
Anniversary 16 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail + 3
Posted: 16 years ago

Originally posted by: sweet_dreams22

im helpin u nd jaanu 😉 😆 well im gonna no tlet u be killed but maybe ull get a few more brusis 😆 😆 😆 oh yh nd im off the karan attack ok im turnin typicval again
hello shelo hummyji kaisi hai aap aur aapke bacha kaise hai aur aapke pathi nazar nahi arahe hai..shayad kaam par honge..aur aapki eena meena deek akitne ache hai aap bahot lucky hai jo aapko eena meena deeka jaise betiyaan miley hai bless!!... 😳 😆 aur sunna hai ki aapke tikku ne sucuse karliya hai bada afsos huwa sunke...waise acha hi hai jo aapke 85 bache hai..bahot help karte heina... 😆


lmao hahahahahahhaa 😆
Cup-Of-Chai thumbnail
Anniversary 16 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail + 3
Posted: 16 years ago

Originally posted by: sweet_dreams22

oh hummy u been mcdonalds ok..i went last week..nd nw my chewing gum sensation has began again!!

hekllo shello sadiaji kaise hai aap aur aapke 50 bache dikayi nahi derahe hai...kaha hai sab aur aapke pathi kaha gaye itna suna suna kyun hai aapka ghar ji... 😆


mere 50 bache apkay 100000 bacho k saath kabbadi khelnay gayay hain kitnay cute lagtay hainasaaray saath saath kheltay huway.... 😆 😆 😆