Returning of the written off #15*invited only* - Page 20

Created

Last reply

Replies

1002

Views

67766

Users

8

Likes

3877

Frequent Posters

Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago





Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Drya

E moja Dal,ne postoji idealan posao...Da zaustavis 100 zaposlenih u razlicitim strukama svi ce ti isto reci...To je tako.Ja bi najvise volela da lezim kuci ,a plata ide,al nemere to nikako.Zato jedino sto nam ostaje je da budemo pozitivni koliko god je to moguce inace odosmo u PM ðŸ˜†



Slazem se sa tobom ,moja Drya, samo, nikako nesto ne mogu da nateram sebe da nesto volim kad brate ne volim,i ne prija mi..svaka cast onome ko moze..

I agree with you, my Drya, just not something I can not bring myself to something like it when my brother does not like, and it feels good .. Well done to those who can ..
Drya thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Nasla sam film iz kojeg je ta pesma odavno i nikako da ga pogledam,u medjuvremenu sam reinstalirala komp i sad moram opet da trazim grrr... e bas cu nocas da ga gledam,mislim da traje nesto malo jace od 2 sata.
Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Drya


Nasla sam film iz kojeg je ta pesma odavno i nikako da ga pogledam,u medjuvremenu sam reinstalirala komp i sad moram opet da trazim grrr... e bas cu nocas da ga gledam,mislim da traje nesto malo jace od 2 sata.



Kada nadjes kako se zove,prosledi,..i meni bi dobro doslo malo romantike,da me vrati medju zive..


When you find the name, pass, .. and I could use a little romance, bring me back to life ..
Edited by Daltoni - 10 years ago
Drya thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago

Originally posted by: Daltoni



Kada nadjes kako se zove,prosledi,..i meni bi dobro doslo malo romantike,da me vrati medju zive..


When you find the name, pass, .. and I could use a little romance, bring me back to life ..

Znam ja kako se film zove Ashiqui 2 samo treba naci link koji radi...Ima ih dosta sa prevodom ali treba ubosti onaj koji valja .Sad cu da probam da nadjem pa cu ti poslati.
Drya thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Drya thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Drya thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Drya thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago


Drya thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 10 years ago
Evo ga Dal 

http://www.ifilmovi.com/filmovi.php?id=263895&naziv=Aashiqui%202%20(2013)


i jos jedan link

http://www.bollywood.in.rs/publ/filmovi_online/muzicki/aashiqui_2_2013/9-1-0-343